Par mums

Kūpinājumi pēc senām
Latviešu tradīcijām

“Rubeņi” zīmols Latvijā ir pazīstams vairāk kā 30 gadus. “Rubeņi” ir dibināti 1989. gada septembrī kā Z/S “Rubeņi”. 1995. gada septembrī pārreģistrēts uz SIA “Rubeņi”.

Uzņēmums nodrošina darba vietas vairāk nekā 70 darbiniekiem. Uzņēmuma produkciju tirgo vairāk kā 500 populārākajos veikalos Latvijā. Uzņēmums darbojās pēc visām Eiropas Savienības prasībām, un dod iespēju patērētājiem iegādāties augstas kvalitātes gaļas produktus.

Uzņēmumā tiek ražoti vairāk kā 40 gaļas produktu veidi. Uzņēmums patērētājiem piedāvā vistas gaļu, cūkgaļu, tītara gaļu, ruletes, vairāku veida desas un klasiskos šašlikus. Produkti tiek ražoti tikai no kvalitatīvas iepirktās gaļas, tāpēc gaļas produkti saglabā savas vērtīgākās īpašības. SIA “Rubeņi” produkcija ir īpaša ar to, ka tiek kūpināts pēc senām latviešu tradīcijām, izmantojot kūpināšanas procesā tikai alkšņu malku un tīras alkšņu skaidas. Pateicoties šai kūpināšanas metodei, gaļas produktiem ir īpaša garša un aromāts. Uzņēmuma produkciju novērtē un ir iecienījuši daudzi Latvijas iedzīvotāji.

 Uzņēmuma veiksmes atslēga ir izejvielu kvalitāte, oriģinālās receptes un gaļas produktu piedāvājuma klāsts. Ikviens gaļas produktu gardēdis var atrast sev vēlamos produktus. Kā arī uzņēmums seko līdzi laikam un pircēju vēlmēm, strādājot pie jaunu produktu izveides un produkcijas kvalitātes.

Uz Augšu